En iyi saklanan sırlarından, Maksimum Düzeye ikili seçenekleri hisse

döviz piyasasına da sık sık adı ikili seçenekleri - bir açık piyasa tüccarlar arasında dünya para. Örneğin , bir Amerikan satın alan Japon yen olduğunu düşünebilir Japon yeni, zayıf karşılaştırıldığında ABD doları. Eğer O'nun sağ ve tüccarlar, yen, dolar, bir kar.Görüşmek ticaret, diğerleri pazar, ama emin olun, yargı. Siz, dinle dışındaki görüş ve onlara bağlı emphasis, sonuç olarak, sorumlu, yatırım kararları.

izin verilen iki hesapları için ikili seçenekleri ticaret. Bir hesap, bir demo hesap ile pratik ticaret, başka bir için kullanılabilir gerçek portföyü.

emin olun yeterli araştırma, ayırıcı önce, kendi firması. Eğer yeni bir trader, birini seçin, hem meslekler ve böylece yaklaşık beş yıldır.

Örneğin olsa da cazip, durma kaybı noktalarını, bunu hemen önce onlar giriyor, sonuç daha büyük zararlar için bir süredir sol gibi. Başarı bağlıdır, stratejik planı sürekli olarak.

Kullanım ikili seçenekleri gösteren çizelgeler dört saatlik ve günlük zaman süresi. Çünkü iletişim gelişmeler, tüccarlar, izlenen 15 dakikalık aralıklarla. Ancak, önemli bir dezavantajı, kısa vadeli çevrimi bulunmaktadır, bunlar kontrolsüz salınacaktır. Ayrıca, aynı zamanda yanıltıcı çünkü restoranlardaki yansıtacak bir yüksek derece ayırt etmeyen şanslar. Eğer daha uzun çevrim, giderek önlemek için fazlaca heyecan ve vurguladı-hakkında, tüccarlar.

Çünkü değerler, bazı para gibi daha ziyade bir fiyat hemen altında, o andaki durma kaybı işaretleri görünür. işareti görünür. bazı insanlar, market kendisi. Bu tamamen yalan, ve ticari olmayan bir stop kaybına işaret çok tehlikelidir.

Asla sırf bir başkasının tavsiyesi belirlenmesinde, ikili seçenekleri tüccarlar. Bilgi verilmiştir, burada iyi bir trader, ancak, iyi, ticaret yöntemi ve sonunda yenilerinden büyük. Hakkında teknik bilgiler, nasıl onları tanımaz ve nasıl ayarlamak için konum, yanıt.

Eğitim doğru bir durma kaybı, döviz tüccarlar, daha sanat en fazla bilim. Siz kim belirler, uygun denge araştırma ve içgüdülere gelince ticaret, ikili seçenekleri market. Siz aslında öğrenmek, deneme ve hata gerçekten daha dur kaybı.

döviz para piyasası daha büyük başka bir market. Yatırımcılar kim, Küresel piyasa ve küresel para büyük olasılıkla yemekleri en iyi burada. Biliyorsunuz, içerdiği riskleri sıradan yatırımcılar kim ikili seçenekleri ticaret.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *